خدمات زیبایی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی نوعی جراحی است که طی آن پزشک جراح چربی‌ها و پوست‌های اضافی شکم را برمی‌دارد. این جراحی با حذف چربی‌ها و پوست اضافی، عضلات قسمت شکم را سفت و صاف می‌کند. این جراحی برای افرادی مناسب است که شرایط فیزیکی خوبی دارند و وزنشان به ثبات رسیده است. جراحی ابدومینوپلاستی به‌خصوص برای خانم‌هایی که به دلیل زایمان پوست و عضلات شکمشان کش آمده و شل شده است، بسیار مناسب است.

رینوپلاستی

جراحی رینوپلاستی جراحی زیبایی بینی است که با ایجاد تغییراتی در استخوان یا غضروف بینی انجام می‌گیرد. این عمل جراحی به‌منظور تغییر ساختاری بینی انجام می‌شود که می‌تواند برای زیبایی یا بهبود عملکرد بینی (بهبود تنفس و رفع گرفتگی) صورت گیرد.

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی نوعی جراحی است که برای درمان افتادگی پلک‌ها و همچنین برای درمان علائم رایج پیری که در اطراف چشم ظاهر می‌شود، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در طی جراحی بلفاروپلاستی، پزشک ماهیچه‌ها و گاه چربی‌هایی را که باعث افتادگی و ایجاد پف در پلک‌ها می‌شوند، از بین می برد.

انواع پروتز

یكي از روش‌های رایج در جراحی زيبایی، استفاده از پروتزهای مختلف به منظور برجسته كردن بخشی از صورت یا بدن می‌باشد. در اکثر موارد از اين پروتزها برای برجسته کردن و بزرگ كردن قسمتی از صورت مانند گونه، لب و چانه استفاده می‌شود. اما در موارد خاص نیز می‌توان جهت قرينه سازی یا بازسازی از پروتز صورت استفاده نمود.

ماموپلاستی

ماموپلاستی در واقع به معنی جراحی زیبایی سینه (کاهش یا افزایش سایز سینه) می‌باشد. اما اغلب جراحی کوچک کردن سینه با نام ماموپلاستی شناخته می‌شود. ماموپلاستی به‌طور کلی شامل برداشتن پوست، چربی‌ها و بافت اضافی سینه است که معمولاً موجب انتقال هاله و نوک سینه به موقعیتی بالاتر می‌گردد.

جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش که به آن اتوپلاستی نیز گفته می‌شود، روشی برای تغییر شکل، حالت یا اندازه گوش است. این عمل جراحی گوش‌های بیرون زده، نا متقارن، شکسته شده یا بزرگ را اصلاح می‌نماید.

لیفت سانترال لب

لب بالای انسان با افزایش سن دچار تغیراتی می‌شود. این تغییرات به صورت باریک شدن لب بالا خود را نشان می‌دهند. در جراحی لیفت سانترال لب یه یک جراحی کم‌تهاجمی و موثر است، فضای میان بینی و لب بالا، توسط پزشک کوتاه‌تر می‌شود. با انجام این جراحی، لب‌ها برجسته‌تر و زیباتر شده و فرم اصلی لب بیشتر نمایان می‌گردد. محل برش و بخیه‌ی جراحی سانترال لب در زیر بینی است که به این نوع بخیه در اصطلاح، بخیه‌ی شاخ گاوی نیز می‌گویند.

تزریق ژل و بوتاکس

ژل و بوتاکس‌، از درمان‌های زیبایی هستند که به صورت تزریق و در مطب پزشک انجام می‌پذیرند. این روش‌ها تهاجمی نبوده و عمل جراحی محسوب نمی‌شوند. بوتاکس درواقع دارویی است که ماهیچه‌‌ها را فریز کرده و از این طریق به کاهش خطوط و چین و چروک‌های پوست کمک شایانی می‌کند.

ژل‌ها نیز موادی هستند که با خاصیت پرکنندگی و ایجاد برجستگی در مناطقی از پوست که دچار ضعف هستند، (این حالت ضعف و نازکی اغلب در لب‌ها، گونه‌ها و اطراف دهان وجود دارد) باعث بهبودی و زیباتر شدن چهره‌ی فرد می‌شوند.

جراحی ژنیکوماستی

ژنیکوماستی به معنای بزرگ شدن پستان مردان و ناشی از افزایش چربی و یا بافت مجرای استروما، و یک مشکل رایج در آقایان است. جراحی ژنیکوماستی یک درمان موثر برای رفع این مشکل است و با روش تخلیه بافت چربی و کاهش پوست اضافی سینه انجام می‌گیرد. پس از کوچک کردن سایز سینه، برای جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست، پزشک جراح پوست اضافه را حذف می‌کند.